Zawody 140-lecia wędkarstwa na ziemi żywieckiej koła PZW Żywiec Miasto.

Dziś mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w jubileuszowych zawodach z okazji 140-lecia wędkarstwa na ziemi żywieckiej koła PZW Żywiec Miasto.

Przed zawodami, o godzinie 7:00 spotkaliśmy się wspólnie w ośrodku Neptun, gdzie ustaliliśmy szczegóły przebiegu zawodów oraz wylosowaliśmy stanowiska. Do zmagań przystąpiło 6 drużyn z różnych kół w tym: "Oświęcim Miasto", "Łodygowice", "Żywiec Miasto", "Czernichów", "Złota Rybka" oraz my. Rywalizacja odbyła się na Łowisku Koła PZW "Beskidy" Łodygowice. Same zawody były bardzo ubogie w ryby, mimo tego mieliśmy okazję spiec się znów od upału, a także pośmiać się i ponarzekać wspólnie na warunki w jakich przyszło nam łowić.

Po zawodach podsumowaliśmy wagę złowionych ryb. Wyniki drużyn oscylowały w granicach 1.000 pkt i praktycznie wszystkim udało się złowić choć jedną małą rybę. Wyłoniliśmy najlepsze drużyny i złożyliśmy najszczersze gratulacje dla koła PZW Żywiec Miasto z okazji ich jubileuszu. W przyjaznej atmosferze, posiedzieliśmy wspólnie, wpisaliśmy się do złotej księgi koła, a także pożartowaliśmy wspólnie z kolegami po kiju.

Najlepszymi drużynami okazali się:
1. Żywiec Miasto 🥇
2. Łodygowice 🥈
3. Złota Rybka 🥉

Gratulujemy zwycięzcom, szczerze dziękujemy za zaproszenie i liczymy na kolejne równie przyjazne i pełne rywalizacji spotkania.

Link do zdjęć: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=534135777387084&id=251276265673038